Geriausias visų laikų BB kremas? | Erborian kosmetika

written by Živilė 2018-02-05

Nusprendusi pailsėti nuo kosmetikos apžvalgų tariau sau, jog kitą kartą kosmetiką aprašinėsiu tik tuomet, jei manysiu, jog produktas iš tiesų yra to vertas. Vadinasi jokių “visai neblogas” ar “gal ir vertas dėmesio”. Praėjus beveik 3 mėnesiams, pagaliau grįžtu su apžvalga produktų, apie kuriuos, tikiu, kalbėti verta.

Erborian kosmetika gana naujas prekes ženklas man ir turbūt nelabai girdėtas jums, mat nėra prieinamas po lietuvišku dangumi. Šiuo metu į mūsų kraštą Erborian siunčia tik Feelunique. Siunčia nemokamai, jei perkopsite 40 eurų ribą. Gerai ar blogai, perkopti nebus sudėtinga, mat Erborian priklauso brangesnei kosmetikos kategorijai. Tačiau tai vienas retų atveju, kai produktus drąsu rekomenduoti net ir įvertinus kainą. Šiuo metu kosmetinėje turiu 4 Erborian gaminius: BB kremą, CC kremą, paakių maskuoklį ir spindėjimo suteikiantį kremą. Visi jie – verti dėmesio ir pagyrų, tačiau daugiausiai komplimentų vertas Erborian BB kremas.

Erborian BB kremas – geriausias kada turėtas BB kremas, o gal net makiažo pagrindas apskritai. Jis turi neutralią, puikiai prisiderinančią spalvą, gražiai išlygina odos toną, paslepia pagrindinius trūkumus ir itin natūraliai atrodo. Kadangi turi gana tiršta konsistenciją visam veidui padengti užtenka gana nedidelio kiekio, taigi produkto ilgam pakanka. Be to, turi higienišką pakuotę ir suteikia papildomą apsaugą nuo UVA ir UVB spindulių (SPF 20).

Eborian CC kremas – vienas tų produktų su kuriuo lengvai apgausite, jog kosmetikos nenaudojote, o oda atrodo gražiai tiesiog savaime. Vos išspaudus tūbelę gauname balkšvo atspalvio kremą, kuris, atrodo, jokio efekto nesuteiks. Tačiau tepant ant odos paviršiaus formulė įgauna vos pastebimą, tobulai prisitaikantį prie odos atspalvį, šiek tiek išlygina odos toną ir suteikia labai natūralaus spindėjimo. Tai geras pasirinkimas tiems, kurie siekia neišsiduoti, jog kažką naudoja, tačiau nori gražiau atrodančios odos. Tiesą sakant Erborian CC kremo nebūtų baisu rekomenduoti net ir vyrui.

Erborian maskuoklis – malonios kosistencijos, lengvą/vidutinį maskavimą suteikiantis produktas. Negalėčiau sakyti, jog nepakeičiamas, tačiau trūkumų taip pat neturi. Pašviesina paakių zoną, pamaskuoja, nesubėga į raukšleles, neišryškina sausumo. Vienintelis minusas, matyt, ne itin higieniška pakuotė.

Erborian “Glow Crème” – švytėjimo suteikiantis kremas – tikrai ne pats būtiniausias kosmetikos produktas, tačiau suteikia makiažui papildomo žavesio. Kaip ir žadama aprašyme kremas dovanoja perlinio spindesio efektą, kuris asmenine nuomone geriausiai žiūrisi užteptas ne ant viso veido, o tik ten kur tepame tokio tipo priemones – virš skruostų, lūpų. Malonus, nelipnus, subtilus.

Are teko bandyti Erborian kosmetiką? Jei taip, pasidalinkite atsiliepimais ir jūs!

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

7 komentarai

Susiję įrašai

7 komentarai

Liūba 2018-02-05 - 22:32

Ačiū už rekomendaciją, kaip tik reikėjo kažko naujo su spalva ant veiduko užsitepti 🙂 Beje kažkaip susivokiau kad mano veidos priežiūros rutinoje karaliauja tavo rekomenduoti produktai, ne per seniausiai gavau Mad Hippie kremą ir jau kelintą the Ordinary produktą baginėju.. Jau nešnekant apie Kosmetikos DNR. Apie ką aš čia: ačiū, kad daliniesi, mano oda labai patenkinta 🙂

Reply
Živilė 2018-02-07 - 16:33

Liūba, labai džiaugiuosi! Tikiuosi, kad ir šiuo atveju, jei išbandysi, viskas tiks 🙂 ačiū, kad esi <3

Reply
Minija8 2018-02-06 - 00:54

Ačiū už apžvagą. Puiki proga plačiau pasidomėti dar vienu Jūsų rekomenduojamu produktu 😉 Norėjau pasiteirauti, ar šie produktai susitvarkytų su veido raudoniu? Jei taip, ar aš teisi, kad CC kremukas su raudonio maskavimu susitvarkytų labiau? Kaip ir jūs, esu natūraliai atrodančio makiažo priemonių šalininkė, ypač kalbant apie makiažo pagrindus. Beje, gal teko kada išbandyti Koh Gen Do kreminę pudrą? Šiuo metu kaip tik ją naudoju, laaaabai patinka, bet noriu kiek pigesnės, sveikesnės odai ir lengviau pasiekiamos alternatyvos 🙂 Labai dėkoju už atsakymą 😉

Reply
Živilė 2018-02-07 - 16:32

Minija, ačiū už komentarą 🙂 Teoriškai CC kremai turėtų geriau susitvarkyti su spalviniais odos nelygumais, tačiau šiuo atveju labiau rekomenduočiau BB kremą. Jis turi daugiau maskavimo, todėl ir spalvą geriau išlygina, nors tuo pačiu neatrodo dirbtinai ir perkrautai. Koh Gen Do deja bandyti neteko 🙂

Reply
Dalia 2018-02-06 - 16:32

Tie skaitytojai, kurie pripratę prie Tavo puikiųjų kosmetikos apžvalgų, dabar truputį nusivilia 😛 Tiek įrašų retumu, tiek jų trumpumu 😉 Gal būtų galima sudėtis panarstyti bent kosmetikos DNR puslapyje (su nuoroda čia) ? 😉 (esi tikrai kompetetinga kosmetikos analizėse-tiek cheminių formulių, tiek dekoratyvinių savybių, siūlyčiau naudoti šiuos skills’us ir toliau šiame blog’e, taip jau nenustumti kosmetikos į penktaeilį planą) 🙂 Aš vis tiek dėkinga už šį įrašą ir rekomendaciją, bet kalbant apie produktus, norėtųsi ir jų palyginimo. Pvz. liko neatsakytas klausimas kodėl BB kremas mėgiamesnis, nes pagal parašymą lyg ir abu prisitaiko prie tono, vienodina spalva ir maskuoja netobulumus, o Glow cream – (išskyrus paskutinį sakinuką) informacija tik tokia, kokią turbūt galima rasti ir ant pakuotės. Norėtųsi palyginimo su kitais naudotais highlighteriais ir pan. Atsiprašau, jei pasirodžiau griežtoka, tenorėjau išsakyti savo lūkesčius kitiems Tavo įrašams kosmetikos tema 🙂

Reply
Živilė 2018-02-07 - 16:28

Ačiū Dalia, visuomet mielai priimu argumentuotą kritiką, tad tikrai nėra dėl ko atsiprašyti! 🙂 Sutinku, kad apžvalga nėra tokia išsami kokia galėjo būti ir kokiomis įprastai dalinausi.

Atsakant į tavo klausimą dėl BB ir CC kremų, BB kremas daugiau maskuoja. Jis labiau kaip makiažo pagrindas. Tuo tarpu CC kremas šiek tiek suvienodina odos atspalvį, tačiau kur kas subtiliau ir mažiau pastebimai. BB kremas atrodo natūraliai, tačiau žiūrint į odą galima pasakyti, kad naudotas makiažas. Tuo tarpu CC kremą būtų galima ir ant vyrų odos tepti ir niekas greičiausiai neįtartų kad yra makiažo. BB kremas mėgiamesnis dėl to, kad man patinka kai odos trūkumai kiek labiau paslėpti. Jei turėčiau tobulesnę odą galbūt labiau prijausčiau CC kremui.

Reply
Dalia 2018-02-08 - 00:29

Ačiū! 🙂

Reply

Komentarai

Read previous post:
MĖNESIO MĖGSTAMIAUSI: muzika, filmai, šokiai, kosmetika ir kt. | 2018 SAUSIS

Close