Ar socialiniai tinklai mus daro vienodais? | DIENOS DERINYS

written by Živilė 2017-12-03

Po kaip reta tamsaus ir niūraus lapkričio pagaliau atkeliavo Kalėdinėmis lemputėmis išpuoštas Gruodis. Su pirmu sniegu, nieko nelaukdama išsitraukiau šventines dekoracijas, užsisakiau žaliuojančią eglutę ir kibau į namų erdvės puošimą. Šiaip jau nesu žmogus, tam skiriantis daug laiko. Paprastai tam neturiu nei įkvėpimo, nei fantazijos, tačiau šiais metais šventines nuotaikas norėjosi į namus įnešti kiek įmanoma anksčiau. Tai, jog už durų trūksta šilumos bei saulės veikia slegiančiai, todėl jaukios erdvės sukūrimas viduje atrodė kaip tobula išeitis. Ir tas tikrai pasiteisino, mat šiandien, kai dėl netikėtos traumos (apie kurią galbūt skaitėte mano Instagram’e) mėgaujuosi lovos rėžimu, priešais matydama išpuoštą eglutę, jaučiuosi kur kas pozityviau. Net gi sakyčiau motyvuota sudėti varneles ant seniai suplanuotų darbų. Pavyzdžiui, pasidalinti šiuo, prieš porą savaičių užfiksuotu deriniu.

Apranga, kaip man įprasta nėra ryški, šokiruojanti ar išsišokanti ir pagaliau dėl to jaučiuosi rami. Prieš metus, kai tinklaraštyje tik pradėjau kurti aprangos įrašus, minėjau, norinti atrasti savo stilių. Tačiau tiesa ta, kad jau seniai žinau kaip atrodydama jaučiuosi geriausiai. Sukantis socialinių tinklų pasaulyje lengva susižavėti kitų žmonių išvaizda, o gal net gyvenimu apskritai. Kadangi žaviuosi moterimis, kurios sugeba sudėlioti įdomius, kartais iššaukiančius, akį traukiančius derinius, natūraliai atsirado noras ir į savo spintą įnešti daugiau įvairovės. Tačiau kiekvieną kartą apsirengusi “Instagraminiu deriniu” suvokiu save apgaudinėdama. Geriausiai jaučiuosi pasirinkusi klasiką ir minimalizmą. Dievinu vienspalvius rūbus, tamsius atspalvius ir kai viskas dera tarpusavyje. Mėgstu jaustis patogiai ir neatrodyti labai iššaukiančiai. Ir su tuo viskas yra gerai. Juk būtų nuobodu, jei visi atrodytume ir rengtumėmės vienodai, kaip kartais, atrodo, skatina daryti socialiniai tinklai.

O kaip jūs, ar būna, jog socialiniai tinklai sukelia norą įlipti į kito žmogaus batus? 🙂 Ar neatrodo, jog jie skatina mus šiek tiek supanašėti?

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

1 komentaras

Susiję įrašai

1 komentaras

Raimonda 2017-12-03 - 21:09

aš Tavimi žaviuosi! ir apie drabužius galvoju lygiai tą patį. net jei pavarvinu seilę į kažką išskirtinio, pati visai neišsiskiriu. svarbiausia jaustis savimi!

Reply

Komentarai

Read previous post:
Geriausi Black Friday pasiūlymai | +JUODAS DIENOS DERINYS

Close