Tobulas rudeninis paltas: kur tokį rasti? | + DIENOS DERINYS

written by Živilė 2017-11-15

Kad ir kokios šiltos ir praktiškos būtų rudeninės striukės su jomis visuomet jaučiuosi lyg baltasis lokys Arktyje – gal ir gražus padaras, tačiau ne pats grakščiausias. Todėl, vadinkite mane narcize, kur kas mieliau linkstu prie mažiau praktiško pasirinkimo – palto. Mat dailus ir pagal figūrą tinkantis paltas gali praskaidrinti net ir niūriausią dieną ir padėti jaustis labiau pasitikinčiai. Tačiau kaip atrodo tas tobulas paltas ir kur jį rasti – jau visai kitas klausimas. Klausimas, kuris visų pirma priklauso nuo skonio. Asmeniškai, nenustebinsiu, labiausiai mėgstu klasikinio tipo paltus. Galite ginčytis, tačiau man klasikinis paltas yra vidutinio ilgio, tiesaus arba vos įliemenuoto silueto  ir neatsibostančios bei prie visko derančios spalvos: juodos, tamsiai mėlynos, kūno arba pilkos.  Gal ir ne įdomiausias pasirinkimas, tačiau toks, žinau, derės prie visų turimų batų bei rankinių ir nevers ryte jaustis taip, lyg neturėčiau ką apsirengti.

O kaip atrodo jūsų tobulas paltas?

MANGO

WAREHOUSE

ASOS

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

4 komentarai

Susiję įrašai

4 komentarai

Živilė 2017-11-15 - 21:51

Paltas tikrai gražiau negu striukė, tačiau aš esu šaltyšius ir man amžinai šalta, o striukė mažiau perpučiama negu paltas, tai tik ašalus, deja, paltą kišu atgal į spintą:/
labai gražus tavo paltas 🙂

Reply
Zivile 2017-11-16 - 00:50

Ačiū! Aš tiesą sakant nesu linkusi greitai sušalti, tai galiu sau leisti pavaikščioti ilgiau su paltu. Nors aišku jei visai žvarbu, į trasą eina meškos apdaras – striukė 😃

Reply
Dalia 2017-11-16 - 00:29

Ypatingai gražiai atrodai pirmoje foto 😉 O tobulas paltas turėtų turėt bent 50% vilnos 🙂 Turiu paltuką pirktą Gariūnuose (pagamintą Lietuvoje) 🙂 Deja, užsidedu tik saulėtomis-nelietingomis dienomis. Turint daug vietos spintoje galima turėti ir paltą, bet jei reiktų rinktis tik vieną – praktiškesni striukės tipo (bent kažkiek apsaugantys nuo lietaus, su kapišonu) paltai-parkos.

Reply
Zivile 2017-11-16 - 00:53

Dalia, ačiū labai už komplimentą! 😊 Tikrai sutinku, kad striukė paprastai praktiškiau, nors turiu paltą ir su dideliu kapišonu, tai visai gerai saugo nuo nestiprais lietaus ir vėjo :))

Reply

Komentarai

Read previous post:
TOP 10: visų laikų geriausios TED kalbos

Close