MĖNESIO MĖGSTAMIAUSI: muzika, maistas, podkastai, kosmetika ir kt. I | SPALIS

written by Živilė 2017-11-03

 Podkastas

Niekada nebuvau didelė podkastų klausytoja, tačiau, panašu, įsigijau naują pomėgį. Visą spalio mėnesį pratūnojau Spotify klausydamasi tenai esančių podkastų. Iš kurių labiausiai patiko Harry Potter and the Secret Text. Nors idėja pačioje pradžioje atrodė keistoka, o vedėjų balsai kiek erzinantys, greitai užsikabinau ir tiesiog negalėjau išjungti. Kiekvienoje laidoje vedėjai Vanessa ir Casper ima po atskirą Hario Poterio skyrių ir lyg kokioje literatūros pamokoje jį nagrinėja pagal pasirinktą temą: ištikimybė, pyktis, susitaikymas ir pan. Net jei nesate šios knygos gerbėjas (nors sunku patikėti, jog tai įmanoma), tikiu, podkastas galėtų įtraukti dėl plėtojamų temų, įžvalgų, klausytojų asmeninių istorijų.

Tinklaraštis

Vieną vakarą, kiek aklai skrolinant per Pinterest su tikslu rasti įkvėpimo, o gal tiesiog tempiant laiką, akis užkliuvo už gražios, rudeniškos nuotraukos. Rasti kažką gražaus Pinterest tikrai nėra neįprasta, tačiau retai kada užsimanau aplankyti originalų nuotraukos šaltinį ir išsiaiškinti kas joje įamžinta. Nenustebinsiu, fotografijoje užfiksuota mergina buvo tinklaraštininkė. Be to, ganėtinai populiari. Masha, kurią galbūt jau žinote iš jos Instagram ar kitos paskyros, yra  Berlyne gyvenanti stiliaus blogerė. Tačiau kabina tikrai ne vien jos stilius, vizualus pateikimas ar nuotraukų kokybė, bet ir tekste persismelkusi asmenybė.

YouTube

What Olivia Did. Kaip man pastaruoju metu nutinka, Olivia visų pirma atradau ir pradėjau sekti Instagram, kur ji dalinasi savo aprangos deriniais ir kasdienio gyvenimo akimirkomis. Tačiau dar daugiau dėmesio vertas jos YouTube kanalas, kurį siūlyčiau pradėti žiūrėti nuo serijos “Inside the wardrobe with…”. Gero skonio ir pozityvumo dozė garantuota!

Lizzy Hadfield jau esu minėjusi mėnesio mėgstamiausiuose, tačiau šį kartą norisi išskirti vieną jos vaido įrašą, kurio turinio kokybė iškėlė kartelę dar aukštesnę. “A VlogBook | High Street Autumn / Winter Outfits” turbūt gražiausias Lizzy sukurtas video. Ir visiškai nesvarbu, jog reklaminis, mat nuo to ne mažiau estetiškas ir puikus.

 Apranga

Jau ne kartą minėjau, jog mėgstamiausias mano rūbas yra suknelė. Tačiau jei reikėtų išskirti antrą vietą, ją tikrai dalintųsi megztiniai ir patai. Didelis, raštais ir pynėmis išpuoštas ar visiškai paprastas megztinis geresne padaro net ir pačią niūriausią rudens dieną. Spalio mėnesio megztiniu laisvai tituluočiau žalsvos spalvos megztuką iš Mango: ne tik dėl gražios pynės viduryje, bet ir nuostabios spalvos. Ne ką mažiau pastarąsias savaites džiugino ir šie ASOS batai bei didelis juodas paltas.

Muzika

Spalio mėnesį, kap niekada, klausiausi ypatingai daug nostalgiškos, melodingos ant net liūdnos muzikos. Kaltinu pažliugusį orą, bet iš tiesų labai nesiskundžiu. Dalinuosi Spotify grojaraščiu į kurį sukėliau daugiausiai kartų perklausytus kūrinius.

Serialas

Prisipažinsiu kiek sukčiauju įtraukdama Stranger Things į spalio mėnesio mėgstamiausius, mat realiai antrą šio serialo sezoną pradėjau žiūrėti paskutinę mėnesio dieną. Iš kitos pusės su draugu jau prarijome kelias serijas ir tuo džiaugsmu norisi pasidalinti kiek įmanoma greičiau. Jeigu dėl kokių nors priežasčių gyvenote po Puntuku ir apie Stranger Things dar negirdėjote, labai rekomenduoju duoti šansą!

Maistas

Trumpėjančios dienos ir atvėsę orai paskatino daugiau laiko praleisti gaminant. Nors kiekvieną dieną su maistu tikrai neeksperimentuoju pagavus nuotaikai mielai sukuosi virtuvėje ir dar mieliau ragauju. Labiausiai pavykę mėnesio “kūriniai” buvo moliūgų sriuba ir draugo gimtadienio sūrio pyragas, kurį per kelias dienas įveikėme dviese be jokios sąžinės graužaties, kad su niekuo nesidalinome. Gamindama rėmiausi trimis šaltiniais: savo vaizduote bei tinklaraščiais “Skanios mintys” ir “Saulėta virtuvė”. Tam, kad kiek nukirsti kainą vietoje kilogramo Philapelphia įdėjau 500 g. Philapelphia ir 500 g. maskarponės, o pagrindui naudojau ne paprastus, o šokoladinius sausainius. Viskas gavosi net geriau nei Caffeine, tad rezultatą užskaitau.

Kosmetika

Pastaruoju metu labai “aptingau” su naujos kosmetikos testavimu ir dažymusi apskritai. Kur kas maloniau pasidarė ieškoti naujų siluetų ir įkvėpimų aprangai. Visgi keli produktai šį mėnesį tikrai džiugino. Tai NYX skaistalų paletė, Urban Decay “Naked Heat”, Artistry CC kremas ir Make Up For Ever Ultra HD pudra. Visų keturių gaminių apžvalgas galite rasti paspaudę ant tekstinių nuorodų.

O kokiomis nuotaikomis spalio mėnesį gyvenote jūs?

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

6 komentarai

Susiję įrašai

6 komentarai

Miglė 2017-11-03 - 14:47

Sveikinu su tinklapio vardo pakeitimu! Ir kaip visada mėgstamiausių įrašas labai įdomu ❤

Reply
Živilė 2017-11-03 - 17:31

Migle, ačiū! Be proto smagu girdėti 🙂

Reply
Meda 2017-11-03 - 23:12

Atspalviai? Man patinka! Labai įdomiai čia sugalvojai, suuuuper;))
O mano spalis buvo toks keistas. Kažkaip daug mąsčiau apie ateitį, mokslus, studijas… Teko ir po Europą pakeliaut, ir sėdėt namie apsivertus knygom. Bet reikia įvairovės, kurios tikraiiii buvo, tad šį mėnesį užskaitau!
O įrašas tikrai puikus, skaitant iš veido nedingo šypsena:))

Reply
Živilė 2017-11-05 - 20:06

Meda, labai džiaugiuosi girdėdama, kad patinka naujas vardas! :)) Ir ačiū už komplimentą 🙂

Spalio mėnesis ir man buvo įvairus, su savo ups & downs, bet ta įvairovė, kaip sakai, kartais visai į naudą 🙂 Smagu, jog turėjai galimybę pakeliauti!

Reply
Ieva Juk 2017-11-06 - 18:46

Labai labai geras atsinaujinimas blogo!!! Įrašas irgi labai puikus:)

Reply
Živilė 2017-11-06 - 18:57

Ieva, dėkoju! Džiaugiuosi, jog pokyčiai atrodo pozityvūs :))

Reply

Komentarai

Read previous post:
Tobula apranga žvarbiu oru ir Halloween siaubas | DIENOS DERINYS

Close