NYX skaistalų paletė “Sweet Cheeks” | apžvalga

written by Živilė 2017-10-12

NYX “Sweet Cheeks” paletė – tikras svajonių išsipildymas visiems skaistalų mylėtojams, mat joje sutalpinti net 8 skaistalų atspalviai. Makiažo naujokams tokia įvairovė gali atrodyti daugoka, tačiau tikiu patiks tokiems pamišėliams kaip aš ar tiesiog mėgstantiems turėti pasirinkimą. Visi aštuoni atspalviai turi pakankamai gerą pigmentaciją, sausą, tačiau ne birią, lengvai sklaidomą formulę. Šaunu ir tai, jog paletėje suderinti kelių tipų skaistalai: 5 matiniai, 3 spindintys, šilto ir šalto tono, rausvi ir persikiniai. Toks produktas, įsivaizduoju, tiktų ir pradedantiesiems visažistams, norintiems vienoje vietoje turėti kelių skaistalų pasirinkimą. Vienintelis asmeniškai kiek kliūnantis faktorius – ne itin tvirta, plastikinė pakuotė. Tokia tikra netiks kelionėms ar ne itin atsargiems naudotojams.

Privalumai

  • pakankama ir tuo pačiu ne per stipri pigmentacija;
  • maloni, lengvai sklaidoma tekstūra;
  • dailiai parinkti atspalviai;
  • geras kainos ir kokybės santykis;

Trūkumai

  • ne pačios geriausios kokybės pakuotė;

Verdiktas

NYX “Sweet Cheeks” makiažo paletė nėra kažkas, ką rekomenduočiau visiškai visiems, tačiau tikriems makiažo mylėtojams, kurie dievina skaistalus – tikrai taip. Pastarosiomis dienomis šią paletę naudojau kasdien ir tikiu išsitrauksiu dar ne kartą!

Mano paletė atkeliavo iš topbeauty. Taip pat Įsigyti galima asos (€22.97), cultbeauty (£17.00),  douglas (20,95 €)

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

0 komentaras

Susiję įrašai

Komentarai

Read previous post:
MĖNESIO MĖGSTAMIAUSI: muzika, apranga, nuotykis, kosmetika | RUGSĖJIS

Įsisukusi į šilčiausią turimą megztinį ir užsimaukšlinusi vilnones kojines pirmąją spalio dieną vos nenukritau nuo kėdės suvokusi, kad atėjo antras...

Close