MĖNESIO MĖGSTAMIAUSI: muzika, apranga, nuotykis, kosmetika | RUGSĖJIS

written by Živilė 2017-10-10

Įsisukusi į šilčiausią turimą megztinį ir užsimaukšlinusi vilnones kojines pirmąją spalio dieną vos nenukritau nuo kėdės suvokusi, kad atėjo antras rudens mėnuo. Iš tiesų net nežinau kodėl taip nustebau, nes rugsėjis man nebuvo trumpas. Atvirkščiai, į pirmas rudens savaites sutilpo kokie trys rugsėjai. Pirmąjį praleidau prie jūros, antrąjį – sirgdama, trečiąjį – šokdama. Galbūt todėl ne daug trūko, jog rugsėjo mėnesio mėgstamiausi apskritai nebūtų pasirodę. Tačiau kadangi Instagram stories nubalsavote, jog įrašo reikia, pasakoju apie tai, kas rugsėjį džiugino labiausiai.

 

 

Filmai

Singing in the rain

Šokių klube, kurį lankau, vyksta “Džiazuojančio Kino Vakarai”, kurių metu žiūrime senų laikų džiazo kiną. Pirmasis filmas, kurį kartu stebėjome buvo žymusis “Singin’ In The Rain”. Irrr buvo netikėtai gerai! Bendrą įspūdį dar labiau sustiprino tai, jog vakaro vedėjas apie filmą papasakojo krūvą įdomių faktų. Tarkime, buvo įdomu sužinoti, jog po “Make ‘Em Laugh” scenos filmavimo (žr. čia) pagrindiniam scenos aktoriui teko kelias dienas gydytis nuo sužalojimų. O blogiausia, jog grįžus į filmavimo aikštelę jam teko sceną kartoti, mat dėl kameros gedimo pirmoji juosta prapuolė. Žinant tokį faktą dar labiau įvertinti visų tų kulversčių ir atsitrenkimų kainą.

Kingsman 2

Eidama į Kingsman 2 nuoširdžiai nerimavau, jog filmas bus sugadintas. Kadangi pirmoji dalis buvo iš tiesų puiki, natūraliai norėjosi, jog antroji nenuleistų kartelės. Pergyvenau be reikalo, mat antroji dalis patiko gal net labiau. Smagus, gerai pastatytas, vizualiai įtaigus ir kas be ko su daug veiksmo. Bendro įspūdžio nesugadino net pora keistų juokelių, tad jei dar nematėte – rekomenduoju.

Muzika

Tokio padriko muzikos playlist’o, kokio klausiausi rugsėjį, tikriausiai reikėtų paieškoti. Iš esmės klausiausi visko ir bet ko. Nuo džiazo iki alternatyvos, nuo roko iki išgryninto popso. Jeigu smalsu, kokiu ritmu gyvenau, dalinuosi grojaraščiu:

Nuotykis

Niekada nebuvau labai aktyvaus poilsio mėgėja, tačiau pastaruoju metu kažkas pasikeitė. Vis dažniau susivilioju galimybe vienu ar kitu būdu išbandyti savo jėgas. Ne, bėgti maratonų dar nepradėjau, tačiau susiviliojau praeiti poros dešimčių kilometrų žygį Neries regioniniame parke. Jo metu su keliais draugais aplankėme 5 piliakalnius, sužinojome ne vieną įdomų faktą ir apskritai puikiai praleidome laiką.

Maistas

Nežinau kas pasikeitė,  bet pastaruoju metu mane pramušė ant saldumynų. Šiaip jau esu žmogus, kuris gali mėnesių mėnesius laikyti šokolado plyteles stalčiuje be jokios pagundos jas suvalgyti. Tačiau rugsėjį saldumynų pradėjau norėti taip pat kaip rytinės kavos – desperatiškai. Į pagalbą čia atkeliavo įvairūs džiovinti vaisiai (razinos, spanguolės, ananasai) ir dieviškas Ritter Sport šokoladas su medumi ir sūdytais migdolais. Nesu tikra ar tai senas skonis ar parduotuvės naujiena, tačiau jei nemėginote – verta.

Podkastas

Iki šio mėnesio tikriausiai buvau perklausiusi gal tik kokį vieną podkastą, todėl tai tikrai nėra man įprastas užsiėjimas. Tačiau išgirdusi, jog Lily Pebbles ir Anna Newton paleido “At Home With…” žinojau, kad kada nors turėsiu jį bent kartą įsijungti. Lily ir Anna, be abejo, visų pirma žinau iš YouTube, mat jau kelis metus seku jų kanalus. Todėl iš pradžių jas klausyti (o ne žiūrėti) buvo kiek neįprasta, tačiau joms įprastas nuoširdumas ir pozityvumas visiškai įtraukė. Jeigu “At Home With…” dar neklausėte rekomenduočiau pradėti nuo pokalbio su Lisa Eldridge, kuri ne paslaptis man yra visiškas #womancrush.

Instagram

Rugsėjo mėnesį atskirame įraše pasidalinau net 5 mėgstamiausiais Instagram profiliais. Tuo tarpu čia norisi paminėti palyginus šviežią atradimą – @sophievandaniels. Nors nelabai dažnai, nutinka, jog atradus naują paskyrą norisi užsižymėti absoliučiai kiekvieną jame esančią nuotrauką. Būtent taip nutiko atradus Sophie van Daniels.

@passion_shakegražus, šviesus, jaukus ir neperkrautas interjero ir gyvenimo būdo profilis. Agatos kuriamas turinys kabina savo vizualumu, suteikia pozityvumo dozę, priverčia nusišypsoti.

Aksesuaras

Mėgstamiausiu aksesuaru šį mėnesį be jokios konkurencijos tapo laikrodis iš Du Geniai, apie kurį jau spėjau parašyti ir atskirą įrašą (žr. čia). Seniai nebuvau sulaukusi tiek komplimentų, dėl kažko ką nešioju, todėl jis tapo tikru rugsėjo atradimu.

Kosmetika

Deborah tušas “Volume Estremo” kažkada atkeliavo su Eurovaistinės dėžute ir pradžioje nepaliko didelio įspūdžio. Tačiau dabar, kai formulė kiek pastovėjo, jis tapo bene mėgstamiausiu pasirinkimu. Naudojant neatsargiai tušas gali kiek sulipinti, tačiau suteikia itin ilgų blakstienų įspūdį, dėl ko man ir patinka.

Urban Decay akių šešėlių paletė “Naked Heat” – viena kokybiškiausių makiažo palečių iš visų, kurias kada nors turėjau.  Jeigu norėtumėte apie paletę sužinoti daugiau, kviečiu skaityti apžvalgą.

The Balm Manizer Sisters Trio švytėjimą suteikiančių pudrų rinkinys – mano kosmetinėje gyvena jau seniai, tačiau kurį laiką jį buvau šiek tiek pamiršusi, mat kiekvienai dienai tokių priemonių paprastai nenaudoju. Visgi, kadangi pastaruoju metu turėjau daugiau progų pasipuošti Mary, Cindy ir Betty sesės tapo puikiomis pagalbininkėmis.

O kokiu rimtu pirmąjį rudens mėnesį gyvenote jūs?

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

2 komentarai

Susiję įrašai

2 komentarai

Monika 2017-10-11 - 09:25

Rugsėjį žiūrėjau Narcos 2 sezoną, antrą kart visus serialo Vikings sezonus, filmą RocknRolla ir visa tai tarp klausymo Rammstein Mutter albumo (šiap nesu jų gerbėja, bet šis albumas net labai patiko, ypač Nebel, Mutter ir Sonne dainos). Šiek tiek hardcore mėnuo, bet taip netyčia gavosi 😀

Ir kaip visada ačiū Tau už įrašus, ypač mėnesio mėgstamiausius 😉 Apie podcastus iš visur po truputį girdžiu, bet pagaliau kažkas pasiūlė būtent tą 🙂

Reply
Živilė 2017-10-11 - 12:17

Ohh, Vikingų taip ir neperžiūrėjau. Užbaigėm pirmą sezoną ir numetėm, nors lyg ir patiko. Tiesa, mes pastaruoju metu išvis serialų nebežiūrime, visą laisvą laiką šokiai atima 😀
Ačiū už rekomendacijas! Labai smagu, kad skaitai ir daliniesi :))

Reply

Komentarai

Read previous post:
Garstyčių geltona | DIENOS DERINYS

H&M megztinis / ASOS languotos kelnės / ASOS loaferiai / Mango rankinukas / Du geniai laikrodis Garstyčių geltona - tikra...

Close