Urban Decay Naked Heat akių šešėlių paletė | apžvalga

written by Živilė 2017-09-28

Apie tai, jog Urban Decay išleido dar vieną akių šešėlių paletę turbūt girdėjo net tie, kurie gyveno po akmeniu. “Naked Heat” – tai jau penktoji 12 šešėlių paletė ir sklinda gandai, jog jos kūrimas užtruko bene ilgiausiai. Iš tiesų, vos paėmus į rankas, pasidaro akivaizdu, jog paletė patenkins kiekvieno, estetikos ištroškusio pirkėjo lūkesčius. Daili, spalvinga, tvirtoje pakuotėje, su plačiu veidrodžiu ir kokybišku šepetėliu. Tokia lengvai papuoš kiekvieną kosmetinį stalelį ar Instagram nuotraukų srautą. Tačiau, žinoma, kur kas svarbesnis ne jos grožis, bet kokybė, o šioje kategorijoje “Naked Heat” taip pat turi ką parodyti.

Lyginant su ankstesniais Urban Decay šešėliais šie, norisi sakyti, turi patobulintą formulę.  Tiek spindintys, tiek matiniai šešėliai pigmentuoti, super lengvai sklaidosi ir ilgai išlieka. Kaip ir įprasta Urban Decay paėmus pigmento su šepetėliu  kartais pasirodo birus debesėlis, tačiau kažkokiu būdu ant veido jis nenusileidžia. Vienintelė priežastis dėl kurios paletė galėtų kažkam nepatikti, tai spalvinis. Raudonai rudi, persikų, bordo atspalviai nėra pats universaliausias pasirinkimas ir tiks tikrai ne visiems. Be to, paletėje nėra jokių šaltų tonų, kurie padėtų tą ugnį prigesinti. Visgi jei tokiam įvaizdžiui prijaučiate, esu tikra, nenusivilsite. Šešėliai gražūs, žaismingi ir gerąja prasme įdomūs.

Urban Decay Naked Heat akių šešėlių paletė

 

Privalumai

  • kokybiška, tvirta pakuotė su veidrodžiu;
  • gražiai suderinti šiltų tonų atspalviai;
  • pridėtas kokybiškas šepetėlis;
  • stipri pigmentacija;
  • šešėliai lengvai sklaidosi;

Trūkumai

  • spalviškai paletė nėra labai universali;

Verdiktas

Urban Decay akių šešėlių paletė “Naked Heat” nėra nei pati universaliausia, nei tokia “nuoga”, kaip teigia pavadinimas. Ji nepatiks mėgstantiems neutralius ar šaltus akių šešėlių tonus. Tačiau bus tobulas pasirinkimas prijaučiantiems šiltiems, raudonai rudiems šešėliams ir mėgstantiems eksperimentuoti. Galbūt tai drąsus teiginys, tačiau šios paletės kokybė bene geriausia iš visų, kurias turiu.

Įsigyti galima douglas.lt (56,95 €), feelunique (€47.40 + nemokamas siuntimas)

 

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

3 komentarai

Susiję įrašai

3 komentarai

Ugnė 2017-09-28 - 14:15

Svajonių paletė ❤

Reply
Živilė 2017-09-29 - 10:50

Ugne, tikrai verta dėmesio, jei patinka tokie šilti atspalviai 🙂

Reply
mdute 2017-10-03 - 10:01

O aš prieš porą dienų užmačiau šitą sąrašą:https://drive.google.com/file/d/0B_3_OU-cdWUMTEpsSUZTR08zYkE/view , kur nurodomi kosmetikos produktai turintys mikroplastikų. Ir Urban decay, kai kurie produktai jų turi 🙁

Reply

Komentarai

Read previous post:
Šokam į languotų švarkų vagoną | DIENOS DERINYS

Rašydama apie languotų švarkų tendenciją pažadėjau, jog išsirinkusi tą vienintelį pasidalinsiu deriniu ir atsiliepimu. Ilgai nelaukdama užsisakiau nusižiūrėtą variantą iš Zara...

Close