Mišrios odos priežiūra ir TOP5 mėgstamiausi veido kremai

written by Živilė 2017-02-24

Veido priežiūra turint mišrų odos tipą gali atrodyti itin sudėtinga ir varginanti. Jau pats mišrios odos pavadinimas sufleruoja, jog turime reikalų su ypatinga situacija. Paprastai kalbant, mišria odą vadiname tuomet, kai skirtingos jos zonos pasižymi skirtingomis savybėmis. Tarkime, kaktos, nosies ir smakro oda likusi į riebumą, bėrimus bei turi išsiplėtusias poras, o likusi oda – sausa ir šerpetojanti. Žinoma, pasitaiko ir kitokių kombinacijų. Pavyzdžiui, mano T zona mėgsta riebaluotis, o likusi oda yra gana normali, tačiau labai jautri. Dėl tokio neatitikimo, mišriaodėms gali paskausti galva svarstant, kokios priemonės geriausiai išpildys skirtingus odos poreikius. Koks veido prausiklis švariai šalins odos nešvarumus ir veiks antibakteriškai, tačiau nesausins? Koks kremas gerai drėkins, tačiau matizuos ir nekimš porų?

Deja, vieno recepto ar vieno visiems atvejams tinkančio produkto greičiausiai nėra, tačiau stebint odos pokyčius ir kombinuojant skirtingas priemones galima pasiekti puikių rezultatų. Būtent todėl asmeniškai mėgstamiausių kremų sąraše apgyvendinau dvi matizuojančios formules, kurias paprastai tepu riebesnėse zonose ir 3 lengvus, tačiau labiau drėkinančius kremus, kuriuos dienos metu naudoju ten, kur oda kiek sausesnė, o naktį tepu ant viso veido. Žinoma, patarimas derinti skirtingas priemones tinka ne tik turintiems mišrią odą. Visų odos tipų priežiūra reikalauja gebėjimo įsiklausyti į skirtingus odos poreikius, besikeičiančius priklausomai nuo metų laiko ir sveikatos būklės. Kremas, kuris riebiai odai puikiausiai tiko vasarą, gali nepakankamai drėkinti žiemą. Panašiai, net ir sausos odos savininkams vasarą paprastai reikia lengvesnių priemonių, nei šaltuoju laikotarpiu.

TOP 5 mėgstamiausi veido kremai mišriai odai*(eilės tvarka atsitiktinė)

Nors rinka perpildyta nekokios sudėties kremais, vis daugėja ir labai puikių pasirinkimų. Todėl džiaugiuosi, jog po ilgių paieškų atradau savąjį penketuką, kurį esu tikra ateityje papildysiu. Kadangi kiekvienas iš šių kremų jau turi savo apžvalgas, plačiau apie kiekvieną iš jų kviečiu paskaityti paspaudus ant nuorodų. O pabaigai, norisi priminti, jog kremai, kurie tiko mano odai, nebūtinai tiks ir jūsų. Taigi, sėkmės paieškose ir tikiuosi pavyks atrasti savo mėgstamiausius!

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

0 komentaras

Susiję įrašai

Komentarai

Read previous post:
Milani matiniai lūpų dažai
Milani matiniai lūpų dažai “Amore” (Adorable atspalvis)

Neskaitant retų išimčių pastaruoju metu naudoju vien matinius lūpų spalvintojus. Visų pirma dėl to, jog dievinu matinį efektą. Tačiau ne...

Close